Jack n' Jill

6 položiek

Jack n' Jill

 

Austrália je pre nás všetkých známa ako krajina plná smrtonosných rastlín i živočíchov. Málokto však vie, že Austrália prináša svetu oveľa viac. Svet JustinaRachel sa zmenil po narodení ich syna. Rovnako, ako každý rodičia, túžili dopriať svojmu dieťaťu to najlepšie a nevystavovať ho účinkom zbytočných jedov pochádzajúcich z prostredia. Pravdou však je, že možnosti v oblasti dentálnej hygieny boli takmer neexistujúce. A tak sa zrodil ich nápad.

Rozhodli sa, že do sveta dentálnej hygieny privedú zubnú pastu, ktorá bude pre deti bezpečná a navyše chutná. Nezanedbali ani fakt, že deti často zubnú pastu prehĺtajú a tak sa zrodila zubná pasta v piatich príchutiach, ktorá je pre deti absolútne bezpečná a obsahuje suroviny v organickej kvalite.

Rodičia môžu na zubnú pastu Jack N'Jill staviť bez absolútnych obáv, čo dokazuje aj spoločnosť EWG's, ktorá ich označila za najbezpečnejšie zubné pasty pre deti. Okrem všetkých výborných prísad, ktoré obsahuje ako bylinky či ovocie v bio kvalite, obsahuje aj výťažky nechtíka lekárskeho, ktorého látky slúžia na upokojenie ďasien, ku ktorých poraneniu môže dôjsť pri prvých ťahoch zubnou kefkou, keď deti ešte nevedia odhadnúť svoju silu pri čistení prvých zúbkov. Na výsledky spoločnosti EWG's sa môžete spoľahnúť – ich databázy pozostávajú z viac ako 26 000 produktov a ich stránky navštívia milióny ľudí mesačne.

Výborný produkt musí mať dokonale premyslený i obal. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby ich minimalistický dizajn zaujal na prvý pohľad. Výhodou je, že tieto balenia sú navrhnuté tak, aby boli 100% recyklovateľne zo surovín ako kukuričný škrobrecyklovateľný papier. Potešujúcou správou je, že tu neobjavíte ani stopu po BPA.

Justin a Rachel však neostali len pri zubnej paste. Značka Jack N'Jill vo svojom sortimente privítala detské zubné kefky vyrobené z kukuričného škrobu, poháre na zubné kefky vyrobené z ekologického bambusu a ryžových pliev, 100% bavlnené vrecúško, ale i silikónové kefky slúžiace na starostlivosť od prvého zúbka vyrobené z prepracovaného druhu lekárskeho a potravinárskeho silikónu. Značka Jack N'Jill má starostlivosť o dentálnu hygienu detí premyslenú do posledného detailu.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×